Błażej Sarzalski

radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.
[Więcej >>>]

Zakładanie spółek Delaware

Od 2014 roku pośredniczę osobiście w rejestracji spółek Delaware dla klientów z Polski i przez ten czas zdołałem wypracować dobry kontakt i rzetelną praktykę współpracy z agentami w Stanie Delaware. Usługa, którą proponuję obejmuje wszelkie dokumenty niezbędne do wykorzystania spółki w Delaware na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, bądź szerzej, w Europie. W zakresie usług dodatkowych oferujemy także usługi niezbędne aby ustanowić obecność Twojego biznesu w Stanach Zjednoczonych. W zakresie w jakim nie jesteśmy w stanie pomóc bezpośrednio, kontaktujemy się ze sprawdzonymi firmami księgowymi i prawniczymi w Stanach Zjednoczonych.

Z pomocą zaufanych agentów i współpracowników w Stanach Zjednoczonych oferujemy zakładanie spółek szytych na miarę klienta, jak również sprzedaż gotowych spółek Delaware. Współpraca z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi i doświadczenie w realizacji zleceń z zakresu tworzenia wehikułów korporacyjnych z udziałem spółek polskich i spółek Delaware daje gwarancję rzetelnego wykonania zlecenia.

PAKIET STANDARDOWY:

Rejestracja spółki w 72 godziny od przelewu pieniędzy (z uwzględnieniem dni wolnych od pracy), certyfikat utworzenia/inkorporacji, potwierdzenie prawdziwości certyfikatu przez sekretarza stanu Delaware, klauzula apostille, wzory certyfikatów uczestnictwa, teczka korporacyjna (wzory uchwał, umowy operacyjnej spółki, certyfikatów, wyjaśnienia), tłoczona pieczątka spółki, wysyłka dokumentów FedExem na cały świat (ok 3 tygodnie od założenia spółki), wynagrodzenie agenta rejestrowego za rok, w którym spółka jest rejestrowana.

USŁUGI DODATKOWE:

  • numer identyfikacji pracowniczej (tzw. EIN), potrzebny do celów podatkowych, jeżeli spółka będzie prowadziła działalność w Stanach,
  • wirtualne biuro w Stanach Zjednoczonych,
  • doradztwo prawne związane z wykorzystaniem spółki Delaware,
  • umowa operacyjna spółki,
  • usługi prawne związane z wykorzystaniem spółki Delaware do celów wspólników na terenie Polski / Europy – według indywidualnych uzgodnień.

Osoby zainteresowane aktualną ofertą kancelarii zapraszam do indywidualnego kontaktu.