Błażej Sarzalski

radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.
[Więcej >>>]

Jaki jest koszt założenia spółki Delaware?

Błażej Sarzalski08 września 20202 komentarze

Spółka w Delaware jest prawdopodobnie najtańszą spółką offshore, jaką możesz założyć. Koszt przygotowania dokumentacji składanej do rejestru może zamknąć się w kwocie kilkuset dolarów. I za taką kwotę można mieć zarejestrowaną spółkę LLC w stanie Delaware.

W sieci możesz znaleźć co najmniej kilka firm nastawionych na klienta polskojęzycznego, których usługi zaczynają się od kwoty w okolicach 3500 złotych. Z zastanawiających powodów jednak nie znajdziesz na ich stronach internetowych żadnych informacji o właścicielach, wspólnikach, czy konsultantach. Jeżeli zaś znajdziesz… zastanów się czy są one prawdziwe.

Nabycie wiedzy dotyczącej zastosowania spółek Delaware, zdobycie praktyki w tym zakresie, a także zapłacenie uczciwie podatków powoduje, że kwota 3500 zł jest zwyczajnie kwotą nieopłacalną dla żadnej szanującej się kancelarii prawnej w Polsce. Zamawiając usługę rejestracji spółki Delaware w polskiej kancelarii musisz liczyć się z kosztami od 6.200 zł do 9.000 zł, zależnie od wybranego pakietu lub usług dodatkowych.

W odróżnieniu od firm-krzaków możesz liczyć jednak na spotkanie z żywą osobą, która nie boi się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem, a także na rzetelną informację dotyczącą procedury założenia spółki Delaware, opodatkowania spółki Delaware, a także dotyczące sposobów wykorzystania spółki LLC w Polsce oraz realnych rozwiązań dotyczących bankowości dla takich spółek.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: (32) 764-15-80e-mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Piotr 8 września, 2020 o 14:52

Witam
Interesuje mnie szybkie założenie spółki LLC kompleksowo .
Jaki jest koszt takiej spółki ?
Pozdrawiam
Piotr Krzynowek

Odpowiedz

Błażej Sarzalski 8 września, 2020 o 15:01

Odpowiedź przesłana na email 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: